U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Offshore Diver II SMWGN2200330 duikhorloge met siliconen band en stalen kast - Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Duikhorloge, Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Siliconen |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Siliconen |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Offshore Diver II SMWGN2200330 duikhorloge is een kwarts horloge met een solide ontwerp. Een betrouwbaar uurwerk voor de man die functionaliteit en een degelijke uitstraling waardeert.
Het beschikt over een zwarte stalen kast met een diameter van 44 mm en een kastdikte van 11 mm. Het is voorzien van krasbestendige saffierglas. Dit horloge combineert een sportieve stijl met praktische functies. De zwarte wijzerplaat is voorzien van golvende lijnen en duidelijke witte uur-markeringen. De wijzers zijn wit met een rode secondewijzer en er is een rood datumvenster bij de drie uur positie. Het Swiss Military-logo staat bovenaan de wijzerplaat en de lunette heeft witte markeringen.
Het horloge heeft een zwarte siliconen band met een eenvoudige gespsluiting ontworpen voor comfort en duurzaamheid. De band heeft een breedte van 21 mm en draagt comfortabel.
Met waterdichtheid tot 20 bar is het geschikt voor duiken. Het Zwitsers uurwerk geeft precisie en met een garantieperiode van 5 jaar op fabrieksfouten kun je er lang en zorgeloos van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product