U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Offshore Diver II SMWGH2200360 duikhorloge bicolor staal met blauwe wijzerplaat - Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Duikhorloge, Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig, Zilverkleurig, Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Offshore Diver II SMWGH2200360 is een horloge met een aantal praktische eigenschappen. Het combineert een sportieve uitstraling met een aantal nuttige functies.
De kast is van zilverkleurig staal met een diameter van 44 mm en een kastdikte van 11 mm. Het is bedekt met krasbestendig saffierglas. De donkerblauwe wijzerplaat heeft een golvend patroon en toont brede wijzers en streepjes en punten als uur-markeringen in goudkleur met witte accenten. Een datumvenster met een rode achtergrond bevindt zich bij de 3 uur-positie. Samen met een blauwe bezel met goudkleurige cijfers en markeringen geeft het een sportieve en robuuste uitstraling. Het rode Swiss Military-logo is een opvallend detail op de wijzerplaat.
De stalen horlogeband heeft een bicolor schakelpatroon zilverkleurig aan de buitenkant en goudkleurig in het midden van de band. Het is 20 mm breed en sluit met een vouwsluiting.
Dit stoere duikhorloge voor heren heeft een Zwitsers uurwerk en is waterdicht tot 20 bar wat het geschikt maakt voor duiken tot 200 meter. De garantie van 5 jaar op productiefouten (niet op de plating) maakt het een betrouwbare keuze.
- Schrijf de eerste review over dit product