U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Nomad SMWGB0004902-SET Herenhorloge van staal met 3 verschillende horlogebanden - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer, Siliconen, Nylon |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Blauw, Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer, Siliconen, Nylon |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Nomad SMWGB0004902-SET horloge is een stoer en functioneel quartz herenhorloge. Het komt met drie verschillende banden die naar wens kunnen worden gewisseld.
De zilverkleurige stalen kast heeft een diameter van 43 mm en is afgedekt met saffierglas wat een krasbestendige kijk op de tijd geeft. Ideaal voor elke dag met een blauwe wijzerplaat en 12 duidelijk af te lezen zilverkleurige uur-markeringen. Het uurwerk is Zwitsers quartz bekend om zijn precisie en betrouwbaarheid. Het horloge heeft een praktische datumweergave op de drie uur positie en is voorzien van rode accenten en witte markeringen op de zwarte bezel.
Dit horloge komt met drie verschillende horlogebanden een bruinlederen band een blauw-grijze siliconen band en een blauw-rode natoband. Alle drie met een fijn draagcomfort en sluitend met een gespsluiting.
Het Nomad model is geschikt voor wateractiviteiten door de 10 bar waterdichtheid. Tijdens het zwemmen kun je het horloge omhouden. Het krasbestendig saffierglas beschermt en met een garantieperiode van 5 jaar op fabricagefouten kun je er lang en zorgeloos van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product