U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Nomad SMWGB0004901-SET Herenhorloge van zilverkleurig staal met 3 horlogebanden - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer, Siliconen, Nylon |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer, Siliconen, Nylon |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Nomad SMWGB0004901-SET horloge biedt een robuuste en sportieve stijl. Dit horloge combineert praktische functies met een stoere uitstraling.
Het horloge heeft een ronde kast van zilverkleurig staal met een doorsnede van 43 mm en een kastdikte van 11 mm. De wijzerplaat is zwart met zilverkleurige streepjes als uur-markering en zilverkleurige wijzers met witte accenten. Het model heeft een handige datumweergave op de 3-uur positie en heeft het rode Swiss Military logo bovenin de wijzerplaat. Het Zwitsers uurwerk geeft een nauwkeurige tijdweergave.
Het horloge komt met drie horlogebanden een zwart-grijze siliconen band een elastische zwarte natoband met rood detail en een zwartlederen band met stiksel. Alledrie sluiten ze met een gespsluiting.
Dit horloge is uitgerust met krasbestendig saffierglas Het is waterdicht tot 10 bar waardoor ermee zwemmen mogelijk is. En met 5 jaar garantie op productiefouten draag je het horloge met totale gemoedsrust.
Eigenschappen van het horloge:
- Horloge met 3 horlogebanden
- Zilverkleurige stalen kast
- 43 mm kastdoorsnede
- Krasbestendig saffierglas
- Waterdicht tot 10 bar
- Zwitsers quartz uurwerk
- Schrijf de eerste review over dit product