U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Fieldmaster SMWGG0003941 Quartz horloge met donkergrijze stalen kast en band - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Fieldmaster SMWGG0003941 horloge is een degelijk ontworpen uurwerk.
De stalen kast heeft een diameter van 40 mm en zorgt voor een comfortabel draaggevoel. De zwarte wijzerplaat is voorzien van krasbestendig saffierglas. De tijd wordt duidelijk en analoog weergegeven met goudgele wijzers en cijfers en puntjes als uur-markering. Het maakt gebruik van een Zwitsers quartz mechanisme en is dus betrouwbaar en precies.
De zwartstalen band met een geschakelde structuur geeft dit herenhorloge een robuuste indruk. Het sluit met een stevige vouwsluiting en is 20 mm breed.
Het is waterbestendig tot 10 bar geschikt om mee te zwemmen. Het horloge heeft bovendien een Swiss Military-logo in het rood op de wijzerplaat en kroon wat voor een opvallend accent zorgt. Bovendien krijg je 5 jaar garantie op productiefouten wat ook prettig is.
- Schrijf de eerste review over dit product