U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Diligenter SMWGL0002110 horloge met goudkleurige kast en band - Ø 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Details
Trendy vormgegeven Swiss Military Hanowa Diligenter SMWGL0002110 horloge met een stoere uitstraling.
Het horloge heeft een goudkleurige kast met een diameter van 41 mm en een kastdikte van 11 mm. De rand heeft een leuk geribbeld detail. Op de zwarte wijzerplaat geven witte wijzers streepjes als uur-en minuutmarkering en een goudkleurige secondewijzer de tijd analoog weer. Met een datumweergave op de 3-uur positie is het bovendien praktisch. De achterkant van de kast is doorzichtig met zicht op het uurwerk.
Dit horloge draait op een betrouwbaar automatisch mechanisme uit Zwitserland. Het werkt niet zoals een analoog horloge met een batterij maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag gecombineerd met een gangreserve van 40 uur maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De goudkleurige horlogeband heeft schakels en een breedte van 21 mm het sluit met een veilige vouwsluiting.
Met een waterdichtheid tot 10 bar kun je er mee zwemmen het model is beschermd tegen krassen door het sterke saffierglas en om er zorgeloos en lang van te genieten is de garantieperiode van 5 jaar (niet op de plating) erg fijn.
Fraai horloge die zowel casual als formeel ingezet kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product