U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Dark Night SMWGL0005530 automatisch horloge van staal met zwarte kast en band - Ø 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Dark Night SMWGL0005530 horloge combineert stijl met functionaliteit. Ideaal voor heren die een tijdloos en betrouwbaar accessoire zoeken.
Dit automatische horloge heeft een ronde stalen kast met een doorsnede van 41 mm en een kastdikte van 11 mm. Het is voorzien van krasbestendig en duurzaam saffierglas. De wijzerplaat is zwart en heeft subtiele streepjes als uur-markeringen. De zilverkleurige wijzers zijn slank. Samen geven ze een analoge tijdweergave. Er is een datumvenster op de 3-uur positie. Bovendien heeft het een rode kroon en een gegroefde rand.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag gecombineerd met een gangreserve van 40 uur maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De zwarte stalen horlogeband heeft een bijzonder schakelpatroon het is 21 mm breed en sluit met een vouwsluiting.
Dit horloge is waterdicht tot 10 bar je kunt er dus gerust mee zwemmen ook als je het horloge nog om hebt. Bovendien krijg je 5 jaar garantie op productiefouten wat ook wel zo prettig is.
- Schrijf de eerste review over dit product