U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Chiroptera Night Vision SMWGI0001901 chronograaf horloge met zwarte wijzerplaat - Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Chiroptera Night Vision SMWGI0001901 chronograaf-horloge is functioneel en stijlvol geschikt voor dagelijks gebruik en avontuurlijke activiteiten.
De kast van zilverkleurig staal heeft een kastdiameter van 44 mm en een robuuste uitstraling. Op de zwarte wijzerplaat geven zilverkleurige streepjes en wijzers de tijd duidelijk en analoog weer. Dit horloge werkt op een Zwitsers quartz uurwerk en biedt een chronograaffunctie met drie subdials en een rood datumvenster bij de 4-uur positie. Het saffierglas beschermt de wijzerplaat tegen krassen en het heeft een rood Swiss Military-logo op de 12-uur positie.
De zilverkleurige band heeft een schakelpatroon is 20 mm breed en sluit met een comfortabele vouwsluiting.
De waterbestendigheid van 10 bar maakt het horloge geschikt om mee te zwemmen. Dit Swiss Military horloge komt met een garantieperiode van 5 jaar op productiefouten zodat je er lang en zorgeloos van kunt genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product