U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Black Marlin SMWGH0001761 Quartz duikhorloge in zilver-en goudkleurig staal - Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Duikhorloge, Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Goudkleurig, Zilverkleurig, Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig, Zilverkleurig, Bicolor |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Black Marlin SMWGH0001761 horloge is ontworpen voor heren die houden van een stoer horloge met een militair tintje. Het biedt een betrouwbaar uurwerk dat elke dag en onder uiteenlopende omstandigheden goed presteert.
Dit quartz horloge heeft een ronde stalen kast met een diameter van 44 mm en hen heeft een bicolor afwerking. De donkergroene wijzerplaat toont goudkleurige streepjes als uur-markeringen en stevige wijzers die lichtgevend zijn. Verder heeft het horloge een zwarte bezel met witte cijfers en een kroon met een rood accent. Het horloge is voorzien van krasbestendig saffierglas en heeft een datumweergave op de 6-uurs positie.
De stalen horlogeband is 22 mm breed en heeft zilverkleurige schakels met in het midden een goudkleurig schakelpatroon.
Het fraaie model is waterbestendig tot 20 bar waardoor het geschikt is voor duiken tot 200 meter. Tel daarbij op de zekerheid van 5 jaar garantie op productiefouten en je hebt een betrouwbare stijlvolle metgezel.
- Schrijf de eerste review over dit product