U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Airman SMWGI0003102 chronograaqf-horloge van staal met zwarte wijzerplaat 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Airman First Class SMWGI0003102 chronograaf-horloge is een horloge dat stijl en stoer combineert met functionele en praktische kenmerken.
Met een zilverkleurige stalen kast met een diameter van 43 mm heeft dit horloge een robuuste uitstraling. Het is voorzien van een ribbelpatroon op de bezel. Het horloge heeft een Zwitsers quartz uurwerk en saffierglas waardoor het krasbestendig is. De zwarte wijzerplaat heeft zilverkleurige streepjes als uur-markering en zilverkleurige wijzers met witte accenten. Samen zorgen ze voor een nauwkeurige en analoge tijdweergave. Het model biedt een datumvenster en drie sub-dials voor de chronograaffunctie. Het opvallende rode Swiss Military-logo benadrukt de sportieve uitstraling van dit horloge.
De zilverkleurige stalen band met schakels is 22 mm breed en heeft een glanzende en matte afwerking. Het sluit stevig met de vouwsluiting.
Het is waterdicht tot 10 bar dus geschikt om mee te zwemmen. Je krijgt bovendien 5 jaar garantie dus je kunt er met een gerust hart van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product