U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Afterburn Chrono SMWGI0000307 chronograaf horloge van staal met groene wijzerplaat 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Afterburn Chrono SMWGI0000307 horloge biedt functionaliteit met precisie en biedt een sportieve uitstraling. Dit horloge heeft een zilverkleurige stalen kast met een diameter van 44 mm en is voorzien van krasbestendig saffierglas. Op de groene wijzerplaat zijn verschillende functies beschikbaar een chronograaf een stopwatchfunctie en een praktische datumweergave en maakt dit horloge de perfecte aanvulling voor elke gelegenheid. De wijzerplaat heeft subtiele zonnestraal patronen en een duidelijk zichtbare tijdsaanduiding met zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markering. De zilverkleurige stalen band met schakels sluit door een vouwsluiting. De band is 22 mm breed heeft een fijne pasvorm en draagt comfortabel rond de pols. De waterdichtheid tot 10 bar maakt het geschikt voor zwemmen. Zijn duurzame ontwerp en nauwkeurig Zwitsers uurwerk zorgt ervoor dat u zowel tijdens dagelijkse activiteiten als avonturen kunt vertrouwen op kwaliteit en stijl. De garantie van 5 jaar op productiefouten maakt het een betrouwbare keuze.
- Schrijf de eerste review over dit product