U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs zilveren armband met een grote transparante zirkonia SJ-B42274-CZ
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Ellera |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.6 |
| Lengte (cm) | 19 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
Details
Deze prachtige armband met artikelnummer SJ-B42274-CZ is afkomstig van het merk Sif Jakobs. De vormgeving van deze armband past perfect bij de Ellera (Sif Jakobs)-collectie.
Doordat er gekozen is voor een lengte van 19 cm heeft deze armband voor veel dames de juiste maat. Deze armband zal dan ook bij veel dames prachtig staan. Voorzien van een schitterende ankerschakel is deze armband tijdloos en trendy tegelijkertijd, en een goede combinatie met veel andere sieraden. De hangerbreedte is 4 mm. De hangerhoogte is 4 mm. Perfect gekozen voor deze armband.
Eén van de mooiste materialen voor sieraden is gerhodineerd zilver. Zo ook voor deze armband, die hierdoor luxe uitstraalt. Het zilver heeft bovendien niet alleen een luxe uitstraling, maar ook een hoog gehalte dat de luxe en kwaliteit van deze armband nog eens extra waarborgt. Het gehalte is 925, één van de hoogste gehaltes voor sieraden. Om het geheel helemaal af te werken is er vervolgens een mooi glanzend oppervlak toegepast. U kunt de armband sluiten door middel van een stevige karabijnsluiting, die makkelijk zelf open en dicht te doen is.
Ingezet met prachtige zirkonia is deze armband echt een sieraad om elke dag weer van te genieten. De kleur van de zirkonia is transparant, mooi voor elk moment.
Om beschadigingen te voorkomen wordt deze armband verzonden inclusief sieradendoosje, dat ook perfect is om de armband thuis netjes in op te bergen. Met de mooie verzenddoos waarin al onze sieraden verzonden worden, zorgen we bovendien voor twee dingen: een nog veiligere verzending én een echte feestelijke ontvangst. Wanneer u bij het afrekenen onze speciale geschenkverpakking toevoegt, is deze armband tot slot helemaal klaar om cadeau te doen.
Over Sif Jakobs
Het merk Sif Jakobs, dat in 2009 in Denemarken is opgericht door de gelijknamige designer, staat al jarenlang bekend om de prachtige zilveren sieraden met zirkonia's en plating. En waar het merk eerder alleen sieraden met kleurloze zirkonia's ontwierp, heeft het sinds 2012 ook de prachtige Rainbow Collection" toegevoegd. In deze collectie zitten sieraden met prachtige gekleurde zirkonia's, die met één kleur of zelfs meerdere kleuren tegelijkertijd in sieraden te vinden zijn. Zo is Sif Jakobs een veelzijdig merk dat niet voor niets een grote fanbase heeft. Onder deze fanbase vallen bovendien grote sterren als Dua Lipa, Ellie Goulding, Miley Cyrus en Katy Perry. En Mostert Juweliers inmiddels ook! Bent u al verliefd?Over Mostert Juweliers
Wanneer u voor Mostert Juweliers kiest, kiest u voor meer dan alleen een mooi sieraad. Zo kunt u bij ons naast één van de grootste collecties van Nederland ook terecht voor de beste service, zowel in onze webshop als in één van onze 5 winkels. Zo beantwoorden wij uw berichten op werkdagen binnen 24 uur, hebben wij vakkundig geschoold personeel en bieden wij de beste garantievoorwaarden. In onze webshop vindt u snelle levering en veilige verzending, met niet-goed-geld-terug-garantie. Zo zijn wij al ruim 60 jaar dé juwelier voor al uw sieraden."- Schrijf de eerste review over dit product