U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Roccanova SJ-E42253-TQPK-YG oorringen met hangers van goldplated zilver met zirkonia 15 x 25 x 2 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Roccanova |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze, Turquoise |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.7 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 15 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Rechthoek |
| Voorstelling | Cirkel |
Details
De Sif Jakobs Roccanova SJ-E42253-TQPK-YG oorringen zijn onderdeel van de Roccanova collectie en bieden een combinatie van Scandinavisch en Italiaans design. Geschikt voor dames die stijl, klasse en kleur waarderen.
De oorbellen zijn gemaakt van zilver en hebben een goudkleurige plating. Ze hebben een diameter van 15 mm en een breedte van 2 mm. De goudkleurige plating zorgt voor een glanzende afwerking. De oorringen hebben een scharniersluiting en hebben een vrolijke uitstraling.
De cirkelvormige oorringen met roze zirkonia's zijn voorzien van rechthoekige hangertjes van 10 mm met turquoise zirkonia en ronde roze stenen, die gezamenlijk een contrasterend kleurenspel bieden. Samen met de hangers zijn ze 25 mm lang. De hangers zijn eenvoudig van de oorring te verwijderen zodat je de oorringen ook solo kunt dragen.
De mooie kleuren en glanzende afwerking maken deze oorbellen tot een veelzijdig sieraad dat met vele outfits te combineren is. Een goede keuze voor elke dag! En met twee jaar garantie op productiefouten (niet op de plating) zit je ook nog eens goed in kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Schrijf de eerste review over dit product