U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Roccanova Piccolo SJ-N42260-PKCZ-YG Zilveren, goldplated ketting met roze zirkonia-hanger
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Roccanova |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.6 |
| Breedte (mm) | 5.3 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5.3 mm |
| Vorm | Rechthoek |
Details
Deze vrolijke Sif Jakobs SJ-N42260-PKCZ-YG ketting met hanger is een eigentijds sieraad met een glanzende afwerking, het accentueert de roze steen in de hanger.
De ketting met ankerschakel is gemaakt van zilver met een goudkleurige plating wat een moderne uitstraling aan het sieraad geeft. Dankzij de Scandinavische eenvoud en de Italiaanse stijlinvloeden is het ontwerp eenvoudig en tijdloos met een sprankelende uitstraling.
De ketting heeft een rechthoekige hanger met een roze zirkoniasteen. Het is gezet in een goudkleurige zetting en heeft een breedte van 5,3 mm en is 8 mm lang. De lengte van de ketting is door een handig schuifsysteem aan te passen aan de gewenste lengte tot maximaal 45 cm. De ketting sluit met een stevige karabijnsluiting. Aan het einde van de ketting hangt een Sif Jakobs logobedeltje.
Dit sieraad is gericht op vrouwen die op zoek zijn naar opvallende maar betaalbare sieraden, met een focus op stijl en kwaliteit. Je krijgt er 2 jaar garantie op fabricagefouten bij, al valt de plating daar niet onder. Dus behandel de ketting met zorg en geniet van deze prachtige armband!
- Schrijf de eerste review over dit product