U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Ponza Sette SJ-E2447-PCZ-YG zilveren goldplated oorhangers met transparante zirkonia en parels
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen kleur | Wit, Transparant |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | Variërend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 6.96 |
| Breedte (mm) | 2.3 mm |
| Hoogte (mm) | 55 mm |
| Diameter (mm) | 13 mm |
| Vorm | Staafje/Bar |
Details
De Sif Jakobs Ponza Sette SJ-E2447-PCZ-YG oorhangers zijn stijlvolle oorbellen voor dames die stijl en klasse waarderen.
De oorhangers met een klassieke uitstraling zijn gemaakt van zilver en voorzien van een goudkleurige plating voor een langdurige glans. Ze bestaan uit oorringen met een diameter van 13 mm en een breedte van 2.3 mm. De oorringen zijn voorzien van transparante zirkoniasteentjes die sprankelen bij elke beweging. Onder de oorringen hangen, ronde witte parels, die in grootte variëren.
Dankzij de scharniersluiting zijn de oorbellen gemakkelijk te dragen en blijven ze de hele dag comfortabel zitten. Je hebt 2 jaar garantie op fabricagefouten. De plating valt daar echter niet onder, dus voorzichtig dragen blijft belangrijk.
- Schrijf de eerste review over dit product