U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Maratea SJ-N2453-CZ-YG Zilveren goldplated ketting met hanger en zirkonia - 16 mm-max. 45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 7 |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 16 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 16 mm |
| Vorm | Vierkant |
Details
De ketting Sif Jakobs Maratea SJ-N2453-CZ-YG met hanger is ontworpen voor dames en combineert een stijlvolle vormgeving met een moderne uitstraling.
De ketting van zilver is goudkleurig door de goudplating en heeft een glanzende afwerking. De hanger is voorzien van ronde, transparante zirkoniastenen die een sprankelend effect geven. Door deze details heeft de ketting een verfijnde uitstraling.
De hanger is 16 mm en de ketting heeft een lengte van maximaal 45 cm. Door het schuifsysteem is het eenvoudig om het naar een kortere lengte te verstellen. De ketting sluit met een karabijnsluiting. Aan het eind van de ketting hangt een leuk logobedeltje.
Bij aankoop van deze ketting van Sif Jakobs, ontvangt u twee jaar garantie op productiefouten. De ketting is een stijlvol accessoire met modern design, draag hem zakelijk of casual, het kan altijd.
- Schrijf de eerste review over dit product