U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Livigno SJ-E2361-CZ zilveren oorstekers met witte, facetgeslepen zirkonia - Ø13.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Livigno |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.84 |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 2 mm |
| Diameter (mm) | 13.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
| Voorstelling | Cirkel |
Details
Ontdek de Sif Jakobs Livigno SJ-E2361-CZ oorstekers. Prachtige oorsieraden die elke vrouw sieren.
Deze fraaie oorstekers hebben een diameter van 13,5 mm en zijn 2 mm dik. Ze zijn gemaakt van 925 zilver. Met een glanzende afwerking voegen ze subtiele klasse toe aan uw outfit. Ze hebben een elegante vorm opgebouwd uit kleine rondjes. De oorbellen zijn bezet met transparante, facetgeslepen zirkonia-stenen en sluiten met poussettes.
De oorsieraden uit de trendy Sif Jakobs collectie komen met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product