U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs gold plated klapcreolen ingezet met zirkonia's en rechthoekige zirkonia hanger SJ-E42252-CZ-YG
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Roccanova |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 15 mm |
Details
Deze leuke oorbellen SJ-E42252-CZ-YG zijn van het merk Sif Jakobs. Ze maken onderdeel uit van de Roccanova (Sif Jakobs)-collectie.
Het materiaal van dit prachtige setje damesoorbellen is gold plated. Door hun mooie kleur zijn ze perfect met veel verschillende outfits te combineren. Om dit setje helemaal af te maken, is er gekozen voor een glanzend oppervlak. De plating die is toegevoegd, is Goudkleurig. Het exacte gewicht kan wat afwijken, maar het totale metaalgewicht is circa 5 gram.
Ingezet met zirkonia heeft dit setje oorbellen een prachtige glans, die in het licht extra goed naar voren komt. De steenkleur is transparant. Zo krijgen deze oorbellen een prachtig effect.
De hoogte telt circa 25 mm. De breedte telt ongeveer 2 mm. De diameter heeft een afmeting van ongeveer 15 mm.
Over Sif Jakobs
Met verkoopkanalen in wel 21 landen en een fanbase met beroemdheden als Dua Lipa, Ellie Goudling, Miley Cyrus en Katy Perry, is Sif Jakobs een merk dat met recht iconisch genoemd kan worden. De collectie bestaat volledig uit prachtige zilveren sieraden met een rhodium-, goud- of roségoudvergulde laag, ingezet met prachtige transparante of kleurrijke zirkoniastenen. De ontwerpen zijn daarnaast strak en modern, met een vleugje klassiek. Opgericht in 2009 bestaat Sif Jakobs inmiddels alweer bijna 14 jaar en heeft het al meerdere prachtige Europese prijzen gewonnen. En daar zijn ze zeker nog niet klaar mee!Over Mostert Juweliers
Met ruim 1000 oorbellen heeft Mostert Juweliers de grootste online collectie van Nederland. Van oorringen tot oorknopjes, en van onze eigen collectie tot merken als Buddha to Buddha en Coeur de Lion het is er allemaal. Veel van onze oorbellen zijn bovendien van echt 925 zilver en gold plating gemaakt, waardoor ze niet alleen mooi maar ook van hoge kwaliteit zijn. Elk paar oorbellen wordt in een passend sieradendoosje geleverd en verzonden in een chique verzenddoos. Elke bestelling kan bovendien speciaal worden ingepakt als geschenk. Wij verzenden elke bestelling boven de 100,- aangetekend (handtekening voor ontvangst) en sowieso altijd met track-en-trace-code. U ontvangt uw bestelling binnen 1 tot 3 werkdagen in huis. Inclusief 14 dagen zichttermijn (niet goed, geld terug) en goede garantievoorwaarden. Nog vragen? Neem gerust contact op met onze klantenservice via info@mostert-juweliers.nl (op werkdagen binnen 24 uur antwoord) of bel 078 61 72 841."- Schrijf de eerste review over dit product