U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Goccia Altro SJ-N2480-CZ-YG Zilveren goldplated ketting met druppelvormige hanger - max. 45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Goccia |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.97 |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 15 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Druppel |
Details
De Sif Jakobs Goccia Altro SJ-N2480-CZ-YG ketting is ontworpen voor dames die houden van moderne en verfijnde sieraden.
De ketting, gemaakt van zilver met een goudkleurige plating heeft een stijlvol ontwerp met een moderne uitstraling. Met zijn druppelvormige hanger en sprankelende zirkonia'sis het eenvoudig te combineren met verschillende outfits. De hanger is bezet met kleine transparante stenen die een subtiele glans geven.
De hanger heeft een lengte van 15 mm, een breedte van 9 mm en is 7,3 mm dik. De ketting met jasseronschakel heeft een verstelbare lengte tot max. 45 cm. Het is door een schuifsysteem makkelijk naar een kortere lengte te verschuiven. De ketting sluit met een stevige karabijnsluiting. Aan het einde van de ketting hangt een leuk, rond logobedeltje.
Bij aanschaf van de ketting met hanger krijgt u 2 jaar garantie op productiefouten. Dit verzekert u van de hoge kwaliteit en duurzaamheid van het sieraad, wat het een waardevolle keuze maakt voor uw collectie.
- Schrijf de eerste review over dit product