U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Glorenza SJ-N2482-CZ-YG Zilveren goldplated ketting met druppelvormige hanger en zirkonia's
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 6.22 |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 21 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Druppel |
Details
Deze Sif Jakobs Glorenza SJ-N2482-CZ-YG ketting is ontworpen voor diverse gelegenheden en voegt met zijn druppelvormige hanger een stijlvol element toe aan uw verschijning.
De ketting met jasseronschakel heeft een goudkleurige laag met een glanzende afwerking. Aan de ketting hangt een druppelvormige hanger die aan één kant is versierd met transparante zirkonia's in een pavézetting. De hanger heeft een breedte van 9 mm en is 21 mm lang. Het is een subtiele en ook opvallende verschijning in een modern ontwerp.
Met een handig schuifsysteem is de ketting eenvoudig op de gewenste lengte te verstellen tot maximaal 45 cm. Een karabijnsluiting zorgt voor een goede bevestiging en comfortabel draagcomfort. Een leuk, rond logobedeltje hangt aan het einde van de ketting.
Bij aanschaf van de ketting met hanger krijgt u 2 jaar garantie op productiefouten (niet op de plating). Het kenmerkt de hoge kwaliteit en duurzaamheid van het sieraad, wat het een waardevolle keuze maakt voor uw collectie.
- Schrijf de eerste review over dit product