U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Glorenza Grande SJ-E2483-CZ-YG zilveren, goldplated oorringen met zirkonia 24 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 10.2 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 8 mm |
| Diameter (mm) | 24 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
De Sif Jakobs Glorenza Grande SJ-E2483-CZ-YG oorringen combineren een golvende vorm met een glanzende afwerking wat een modern en stijlvol geheel oplevert.
Deze goudkleurige oorringen zijn gemaakt van zilver en hebben een goudkleurige plating en een glanzende afwerking. Deze goldplated oorringen hebben een ovaalvormig design en zijn voorzien van transparante, facetgeslepen zirkoniastenen aan één zijde. De oorbellen sluiten met een klapsluiting waardoor ze comfortabel dragen en sluiten.
Ze zijn zowel duurzaam als aantrekkelijk en geschikt voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Met hun Scandinavische eenvoud en een vleugje Italiaanse flair, bieden deze oorringen een verfijnd ontwerp dat zowel tijdloos als veelzijdig is. De ronde zirkonia's geven subtiele glans zonder te overheersen, en de golvende vorm voegt een dynamische touch toe aan het algehele ontwerp.
Een goede keuze voor elke dag! En met twee jaar garantie op productiefouten (niet op de plating) zit je ook nog eens goed in kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Schrijf de eerste review over dit product