U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Ellera Waves Pianura Grande SJ-E3869 zilveren oorringen met gedraaide, ovale vorm en glans 20 x 2 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Ellera |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.4 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 20 mm |
| Diameter (mm) | 20 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
De stijlvol en elegant vormgegeven Sif Jakobs Ellera Waves Pianura SJ-E3869 oorringen zijn ideaal voor vrouwen die houden van minimalistisch design met een moderne uitstraling.
De oorringen zijn gemaakt van hoogwaardig zilver en hebben een afmeting van 20 x 2 mm. De oorbellen hebben een unieke ovale, gedraaide vorm. Deze vorm biedt een dynamisch visueel effect zonder het gebruik van stenen. Een trendy accessoire voor zowel dagelijks gebruik als bijzondere gelegenheden.
Het ontwerp van deze oorringen met een focus op moderne eenvoud is door het ontbreken van stenen met de gedraaide vorm toch een blikvanger. De oorringen sluiten met een comfortabele scharniersluiting en komen met twee jaar garantie op productiefouten.
Met deze Sif Jakobsoorsieraden voegt u eenvoudig een stukje elegantie toe aan uw collectie. Perfect voor wie houdt van Scandinavische eenvoud gecombineerd met Italiaanse stijl.
- Schrijf de eerste review over dit product