U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Ellera Grande SJ-E2869-GPK zilveren oorringen met roze en transparante zirkonia's - 18 x 2 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Ellera |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.6 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Diameter (mm) | 18 mm |
| Voorstelling | Cirkel |
Details
De cirkelvormige Sif Jakobs Ellera Grande SJ-E2869-GPK oorringen zijn geschikt voor verschillende gelegenheden. Hun kleurrijke vormgeving geeft ze een opvallende maar toch subtiele uitstraling die zeker opgemerkt zal worden.
Deze fraaie oorbellen zijn vervaardigd van zilver en voorzien van een rhodiumplating hierdoor krijgen ze een mooie glans die lang blijft zitten. De roze en transparante zirkonistenen zorgen voor een speels kleurenspel in het ontwerp. Het kleurverloop van licht naar donker zal zeker opvallen. De oorringen zijn 18 mm in diameter en hebben een buisbreedte van 2 mm. Ze sluiten met een scharniersluiting dat ervoor zorgt dat ze comfortabel aanvoelen en sluiten zonder in te boeten op het design.
Bij aankoop komt een garantie van 2 jaar op productiefouten, zodat je er lang en zorgeloos van kunt genieten. De oorbellen zijn ontworpen voor dames en bieden kwaliteit en duurzaamheid.
Belangrijke kenmerken:
- Diameter: 18 mm, breedte: 2 mm
- Gemaakt van 925 zilver met rhodiumplating
- Roze en witte zirkonia's
- 2 jaar garantie op productiefouten
- Schrijf de eerste review over dit product