U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Ellera Grande SJ-E2869-GBL-YG goldplated klapoorringen met blauwe zirkonia's 18 x 2 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Ellera |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.8 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Diameter (mm) | 18 mm |
| Voorstelling | Cirkel |
Details
Deze kleurrijke Sif Jakobs Ellera Grande SJ-E2869-GBL-YG oorringen zijn cirkelvormige en voegen een stijlvolle touch toe aan elke sieradencollectie. Ze hebben een moderne uitstraling, kenmerkend voor het merk Sif Jakobs.
De zilveren oorbellen met een goudkleurige plating zijn bezet met ronde zirkonia in verschillende blauwtinten. De stenen zorgen voor een kleurverloop van licht naar donker dat subtiel in het oog springt.
Deze oorringen hebben een diameter van 18 mm en zijn 2 mm breed. Ze dragen comfortabel, sluiten met een scharniersluiting en zijn geschikt voor diverse gelegenheden.
Een goede keuze voor elke dag! En met twee jaar garantie op productiefouten (niet op de plating) zit je ook nog eens goed in kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Schrijf de eerste review over dit product