U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Sif Jakobs Carrara SJ-B2477-CZ-YG zilveren, goldplated armband cirkels en transparante zirkoniastenen 18 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Schakelarmband |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Carrara |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 6.16 |
| Breedte (mm) | 3.3 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Diameter (mm) | 14.5 mm |
| Voorstelling | Cirkels |
Details
De Sif Jakobs Carrara SJ-B2477-CZ-YG armband is een stijlvolle keuze voor vrouwen die van moderne sieraden houden. De armband is geschikt voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden en blijft altijd in de mode dankzij het tijdloze design.
Het ontwerp van twee in elkaar verstrengelde cirkels, waarvan één bezet met transparante zirkonia stenen, maakt deze armband uniek. De armband is vervaardigd van zilver en voorzien van een goudkleurige plating wat zorgt voor een chique uitstraling. De glanzende afwerking en de subtiele stenen voegen een verfijnd detail toe dat goed samengaat met andere sieraden.
Met een lengte van maximaal 18 cm biedt de armband comfort en elegantie in één. De armband is eenvoudig middels een schuifsysteem op de gewenste (kortere) te verstellen. De armband sluit met een stevige karabijnsluiting. Aan het einde van de armband hangt een logobedeltje.
Je krijgt er 2 jaar garantie op fabricagefouten bij, al valt de plating daar niet onder. Dus behandel de armband met zorg en geniet van deze prachtige armband!
- Schrijf de eerste review over dit product