U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Seiko SWR103P1 analoog horloge van staal met zwart leer - Ø 27 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.4 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 4n30 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Steen kleur | Blauw |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 27 mm |
Details
Het Seiko SWR103P1 horloge staat bekend om zijn betrouwbare uurwerk van hoge kwaliteit. Dit stijlvolle horloge heeft een rechthoekige kast van zilverkleurig staal, met een doorsnede van 27 mm en een dikte van 6,4 mm. Hierdoor ligt het horloge comfortabel op de pols. De leren band van het horloge heeft een zwart krokodillenpatroon en een breedte en aanzetmaat van 18 mm. De gesp-sluiting maakt het horloge praktisch voor dagelijks gebruik.
Met een waterbestendigheid tot 5 bar, is het horloge ook veilig tijdens douchen en baden. De witte wijzerplaat heeft zwarte Romeinse cijfers met klassieke zwarte wijzers, beschermd door krasbestendig saffierglas. Het elegante ontwerp wordt extra benadrukt door de subtiele zwarte rand rondom de wijzerplaat.
Het Seiko SWR103P1 horloge komt met 3 jaar garantie op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product