U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Seiko SUR614P1 dameshorloge van staal roségoudkleurig met grijze wijzerplaat - Ø 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Roségoudkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Roségoudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 6n01 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Roségoud, Staal |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen kleur | Blauw |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Details
Het Seiko SUR614P1 horloge heeft een roségoudkleurige schakelband met gepolijste, kleine schakels, resulterend in een klassieke uitstraling. De ronde kast van 30 mm in doorsnede heeft een gladde afwerking. Het horloge is waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat het geschikt is voor douchen en baden.
De grijze wijzerplaat is voorzien van een verticaal gestreept patroon en wordt omringd door twaalf witte Romeinse cijfers. De roségoudkleurige wijzers completeren het geheel met een elegante uitstraling. Dit samenspel van kleuren en ontwerpen maakt het een nette keuze.
Dit analoge quartz horloge wordt aangedreven door een betrouwbaar uurwerk. De stalen kast heeft een roségoudkleurige plating en wordt beschermd door saffierglas. De kroon is uitgerust met een donkerblauwe steen, gesneden in cabochonvorm.
Met een band van 12 mm breed en een vouwsluiting biedt het een comfortabele pasvorm. Daarnaast staat het horloge garant voor betrouwbaarheid en krijgt u drie jaar garantie op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product