U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Seiko SUR604P1 dameshorloge bicolor van staal met parelmoer en datum - Ø 34 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8.2 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Parelmoer |
| Materiaal | Bicolor (Goud & Zilver), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
Details
Het Seiko SUR604P1 horloge biedt functionaliteit en elegant design. Dit uurwerk heeft een zilverkleurige stalen schakelband met een goudkleurige middenstreep en een stevige vouwsluiting. De kast is zeshoekig, gemaakt van staal en meet 34 mm breed met een dikte van 8.2 mm. De parelmoer wijzerplaat bevat elf briljant geslepen diamantjes als uurmarkeringen. Met goudkleurige wijzers en een goudkleurige rand rond de wijzerplaat.
Op de 3-uurspositie bevindt zich een datumweergave voor extra gemak. Het uurwerk is betrouwbaar en van het type quartz, afgedekt met krasbestendig saffierglas. Het horloge is waterdicht tot 10 bar, waardoor zwemmen geen probleem is. Met deze combinatie van technische precisie en elegant design, is dit een betrouwbaar horloge voor dagelijks gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product