U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Seiko SUR582P1 analoog horloge van staal met bicolor kast en wijzerplaat - Ø 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 15 mm |
| Band aanzetmaat | 15 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 6n32 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Het Seiko SUR582P1 horloge is een damesmodel met een kast van 32 mm in doorsnede, gemaakt van roestvrij staal. De ronde kast heeft een bicolor uiterlijk met een zilverkleurige wijzerplaat en een goudkleurige rand. Twaalf diamanten steentjes fungeren als uur markeringen en de goudkleurige wijzers geven het horloge een klassieke uitstraling. Dit horloge heeft een quartz uurwerk voor nauwkeurige tijdsaanduiding, inclusief een datumweergave op de positie van 3 uur. Het saffierglas beschermt de wijzerplaat en het horloge is waterdicht tot 10 bar, geschikt voor zwemmen. De schakelband is eveneens zilverkleurig met goudkleurige accenten, voorzien van een vouwsluiting. Er is een garantie van 3 jaar op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product