U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Seiko Presage SRPL75J1 herenhorloge met leren band en lichtbruine wijzerplaat - Ø 39mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Collectie | Presage |
| Type horloge | Skeleton horloge, Automatisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 4r35 |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Kast doorsnede (mm) | 39 mm |
Details
De Seiko SRPL75J1 is een horloge dat functionaliteit en stijl voor alledaags gebruik biedt. De kast is rond, heeft een gladde afwerking en is uitgerust met een bruine leren band met donkere stiknaden, wat het een gedistingeerde look geeft.
De lichtbruine wijzerplaat heeft zilverkleurige uurmarkeringen en lichtgevende wijzers, wat de leesbaarheid vergroot. Dit automatische, analoog horloge is waterdicht tot 5 bar en heeft als functie datumweergave op 6 uur. Dit model heeft een garantie van drie jaar op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product