U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Seiko Presage SRE018J1 dameshorloge staal goudkleurig met datumweergave - Ø 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Collectie | Presage |
| Type horloge | Automatisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 11.5 mm |
| Band aanzetmaat | 11.5 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 2r05 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Diamant |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Details
Het Seiko SRE018J1 horloge biedt een combinatie van moderne techniek en klassieke uitstraling, speciaal ontworpen voor dames. Het horloge heeft een goudkleurige stalen kast met een diameter van 30 mm en een dikte van 11 mm. De bijpassende goudkleurige schakelband heeft een vouwsluiting.
Dit horloge van Seiko, bekend om zijn precisie en innovatieve ontwerpen, beschikt over een analoge tijdsaanduiding met een automatisch mechanisme. De goudkleurige wijzerplaat is voorzien van diamantjes op de kwartieren en goudkleurige wijzers. Daarnaast heeft het horloge een datumaanduiding bij 3 uur en is het glas van hardlex. Enkele specificaties op een rijtje:
- Tot 5 bar waterbestendigheid, geschikt voor douchen en baden
- 3 jaar garantie op productiefouten
- Datumaanduiding op 3 uur
- Schrijf de eerste review over dit product