Beschrijving
Beoordelen
-
Seiko Presage SSA421J1
De SSA421J1 van Seiko is mooier dan hier op de foto: donkerder blauw en de roestvrij stalen kast heeft ook niet de aluminium grijze kleur van de foto.
Het aan de voorkant zichtbare doorkijkmechaniek en de decoratie van de wijzerplaat is wat drukker dan het gemiddelde sjieke horloge, maar de wijzers en de cijfers springen er genoeg uit om het in balans te brengen. Het is een goed gelukt ontwerp dat niet verveelt.
De leren band met klemmetje zit goed en is wat handiger dan als je de band elke keer moet gespen.
Tot nog toe is dit uurwerk aardig precies, wijkt maar een paar seconden per dag af (voor wie dat belangrijk vindt).review by Herman on 03-11-2025
Schrijf uw eigen review
Seiko presage herenhorloge SSA421J1
Specificaties
| Artikelnummer | SSA421J1 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Seiko |
| Collectie | Presage |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
| Mechanisme | Automaat |
Beschrijving
Beoordelen
-
Seiko Presage SSA421J1
De SSA421J1 van Seiko is mooier dan hier op de foto: donkerder blauw en de roestvrij stalen kast heeft ook niet de aluminium grijze kleur van de foto.
Het aan de voorkant zichtbare doorkijkmechaniek en de decoratie van de wijzerplaat is wat drukker dan het gemiddelde sjieke horloge, maar de wijzers en de cijfers springen er genoeg uit om het in balans te brengen. Het is een goed gelukt ontwerp dat niet verveelt.
De leren band met klemmetje zit goed en is wat handiger dan als je de band elke keer moet gespen.
Tot nog toe is dit uurwerk aardig precies, wijkt maar een paar seconden per dag af (voor wie dat belangrijk vindt).review by Herman on 03-11-2025