U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch Ultra SA.L705WUBS.L64 Smartwatch met zwart stalen band - Ø 47 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch Ultra |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast kleur | Wit |
| Kast vorm | Vierkant |
| Materiaal | Titanium, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 47 mm |
Details
Het Samsung Galaxy Watch Ultra SA.L705WUBS.L64 horloge combineert stijl en technologie moeiteloos. Geschikt voor iedere gelegenheid, van formeel tot informeel, biedt dit horloge een optie voor zowel dames als heren.
Met een zilverkleurige titanium kast van 47 mm en een rechthoekige vorm, straalt het horloge een moderne look uit. De brede zwarte schakelband in staal, afgewerkt met glanzende en matte accenten, voegt kracht toe aan het ontwerp. Aan de zijkant bevinden zich zilverkleurige knoppen met een oranje accent, wat functionaliteit toevoegt aan het uiterlijk.
Dit functionele horloge heeft diverse mogelijkheden: GPS voor locatie, hartslagmonitor voor uw conditie en ook opties voor bellen, berichten en muziek. Het horloge is waterbestendig tot 10 bar, ideaal voor zwemmen. Ook contactloos betalen is geïntegreerd.
Daarnaast biedt de 64GB opslagruimte ruimte voor al uw applicaties, en is het scherm met Super AMOLED-technologie altijd zichtbaar dankzij het Always On-display. Voor een scherp design en nuttige functies kiest u de Samsung Galaxy Watch Ultra.
- Schrijf de eerste review over dit product