Samsung Galaxy Watch 8 SA.L330SBS24 zwarte smartwatch met stalen schakels en zilverkleurige kast - ø 44 mm
Artikelnummer: SA.L330SBS24
Snel overzicht
Mooie Samsung Galaxy Watch 8 SA.L330SBS24 smartwatch met moderne zwarte schakelband. ✔️ 64 GB ✔️ Work-outs bijhouden ✔️ Waterdicht tot 5 bar
Prijs: 409,00
Prijs: 409,00
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Vouwsluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 24 mm
Band aanzetmaat 24 mm
Band kleur Zwart
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Zilverkleurig
Kast vorm Rond
Materiaal Staal, Aluminium
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Schakel
Kast doorsnede (mm) 44 mm
Details
De Samsung Galaxy Watch 8 SA.L330SBS24 smartwatch biedt een mooie combinatie van stijl en functionaliteit. Dit smartwatch horloge heeft een zilverkleurige kast met een zwarte schakelband, wat een strak en modern uiterlijk geeft. De band is gemaakt van staal, met een 44 mm kast, afgesloten met een vouwsluiting.
Deze smartwatch werkt in combinatie met een Android-smartphone in de buurt. De band aanzetmaat is 24 mm.