Samsung Galaxy Watch 8 SA.L330GSS20 smartwatch horloge met zilverkleurige stalen band - ø 44 mm
Artikelnummer: SA.L330GSS20
Snel overzicht
Ervaar technologie met het Samsung Galaxy Watch 8 SA.L330GSS20 horloge. ✔️ Zilverkleurige schakelband ✔️ Met SOS functie ✔️ Waterdicht tot 5 bar
Bezorging:Gratis verzending
Prijs: 409,00
Prijs: 409,00
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Vouwsluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 20 mm
Band aanzetmaat 20 mm
Band kleur Zilverkleurig
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Grijs
Kast vorm Rond
Materiaal Staal, Aluminium
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Schakel
Kast doorsnede (mm) 44 mm
Details
Dit horloge heeft een kastgrootte van 44 mm en is gemaakt van aluminium, met een donkergrijze kleur en twee knoppen aan de rechterzijde voor bediening. Daarmee biedt het robuustheid en functionaliteit.
Kenmerken van dit model:
  • Waterbestendigheid tot 5ATM en IP68-certificering
  • Ingebouwde speaker en microfoon voor bellen en berichten
  • Herkenning van meer dan 90 verschillende activiteiten
  • GPS-navigatie en kompas
  • Always On-display voor continue tijdsweergave
  • Zilverkleurig, gemaakt van staal en aluminium
Deze smartwatch werkt in combinatie met een Android-smartphone in de buurt. De band aanzetmaat is 20 mm.