Samsung Galaxy Watch 8 SA.L330GGS20 smartwatch met stalen band gold plated en grijze kast - ø 44 mm
Artikelnummer: SA.L330GGS20
Snel overzicht
Mooi Samsung Galaxy Watch 8 SA.L330GGS20 horloge, een smartwatch van gold plated staal en aluminium. ✔️ Gezondheidsinzichten ✔️ Waterdicht tot 5 bar ✔️ Bluetooth
Prijs: 409,00
Prijs: 409,00
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Vouwsluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating
Band materiaal Staal, Gold plated
Band breedte (mm) 20 mm
Band aanzetmaat 20 mm
Band kleur Goudkleurig
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Grijs
Kast vorm Rond
Materiaal Gold plated, Staal, Aluminium
Afwerking Glanzend, Mat
Plating Goudkleurig
Materiaal onder plating Staal
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Schakel
Kast doorsnede (mm) 44 mm
Details
Dit horloge beschikt over een 3nm-processor en een Super AMOLED-display met Always On-functie. Het biedt praktische functies zoals GPS, hartslag- en slaapmeting en kan meer dan 90 activiteiten bijhouden. Daarnaast is het horloge waterdicht tot 5 bar en heeft het een IP68-certificering.
Deze smartwatch werkt in combinatie met een Android-smartphone in de buurt. De band aanzetmaat is 20 mm.