Samsung Galaxy Watch 8 SA.L320SSM20 zilverkleurige smartwatch met stalen band - ø 40 mm
Artikelnummer: SA.L320SSM20
Snel overzicht
Prijs: 389,00
Prijs: 389,00
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Kliksluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 20 mm
Band aanzetmaat 20 mm
Band kleur Zilverkleurig
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Zilverkleurig
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Mesh
Kast doorsnede (mm) 40 mm
Details
Kenmerken van deze smartwatch:
  • Meshband in zilverkleur met fijn patroon
  • Zilverkleurige kast
  • Offline navigatie via LTE
  • Hartslag- en slaapmonitoring
  • 64GB opslagcapaciteit voor apps en muziek
  • Always On Super AMOLED-display
  • Water- en stofbestendig, IP68-gecertificeerd
  • Compatibel met Android-telefoons
Dit horloge combineert veelzijdigheid met een nette uitstraling.
Deze smartwatch werkt in combinatie met een Android-smartphone in de buurt. De band aanzetmaat is 20 mm.