Samsung Galaxy Watch 8 SA.L320GBS24 zwarte smartwatch met stalen band en aluminium kast - ø 40 mm
Artikelnummer: SA.L320GBS24
Snel overzicht
Moderne Samsung Galaxy Watch 8 SA.L320GBS24 smartwatch met grijze, ronde aluminium kast. ✔️ Voor dames en heren ✔️ Work-outs bijhouden ✔️ Waterdicht tot 5 bar
Prijs: 389,00
Prijs: 389,00
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Vouwsluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 24 mm
Band aanzetmaat 24 mm
Band kleur Zwart
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Grijs
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Schakel
Kast doorsnede (mm) 40 mm
Details
Deze smartwatch werkt in combinatie met een Android-smartphone in de buurt. De band aanzetmaat is 24 mm.