U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch 8 SA.L320GBM20 smartwatch met stalen band en grijze aluminium kast - ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 8 |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Grijs |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Ontdek de veelzijdigheid van het Samsung Galaxy Watch 8 SA.L320GBM20 smartwatch horloge. Dit smartwatch horloge is ontworpen voor iedereen die van technologie en stijl houdt. De kast is vierkant en grijs van kleur en de armband heeft een zwart mesh-patroon, wat een verfijnde uitstraling biedt.
Dit smartwatch horloge heeft een 40 mm grijze aluminium kast en een mesh-band van 20 mm breed. De bedieningsknoppen zijn donkergrijs en bevinden zich aan de rechterzijde van de kast.
Met functies zoals GPS voor nauwkeurige navigatie, een hartslagmeter en de mogelijkheid voor contactloos betalen, beschikt dit horloge over alle benodigdheden. De Super AMOLED-display biedt altijd zicht op de tijd. U kunt bellen en berichten beantwoorden direct vanaf uw pols, zonder uw telefoon erbij te pakken.
Belangrijke kenmerken van de Galaxy Watch 8 zijn:
- Waterdicht tot 5ATM en stofbestendig
- Herkenning van meer dan 90 activiteiten
- Offline navigatiemogelijkheden met GPS
- Luister muziek zonder smartphone via Spotify Premium
- Ondersteuning van virtuele assistent en SOS-functionaliteit
Deze smartwatch werkt in combinatie met een Android-smartphone in de buurt. De band aanzetmaat is 20 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product