Beschrijving
Met het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L330SGS20.LTE horloge combineer je technologie met mode. Het horloge heeft een goudkleurige schakelband en een zilverkleurige, vierkante kast. Een sportief ontwerp dat past bij elke gelegenheid.
De smartwatch vereenvoudigt uw leven met zijn vele functies. De Dual-Frequency GPS en de BioActive Sensor houden uw locatie, hartslag, work-outs en slaap bij. Galaxy AI biedt inzichten voor een betere gezondheid met persoonlijke Energy Scores en Wellness Tips.
Het horloge is ook kwalitatief: stof- en spatwaterdicht met een 5ATM-certificering. Zelfs zonder telefoon zijn bellen, berichten en muziek luisteren mogelijk dankzij LTE-connectiviteit en de Always On-display zorgt ervoor dat de tijd altijd zichtbaar is.
De extra functies zijn:
- Geschikt voor Android-apparaten
- Meetmogelijkheid voor hartritme, stappen, slaap, en stress
- Contactloos betalen via NFC
- Ingebouwde virtuele assistentie en SOS-functie
- 64GB geheugen voor muziek en andere opslag
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L330SGS20.LTE smartwatch met goudkleurige stalen band - ø 44 mm
Specificaties
| Artikelnummer | SA.L330SGS20.LTE |
|---|---|
| Doelgroep | Dames, Heren |
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 8 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Beschrijving
Met het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L330SGS20.LTE horloge combineer je technologie met mode. Het horloge heeft een goudkleurige schakelband en een zilverkleurige, vierkante kast. Een sportief ontwerp dat past bij elke gelegenheid.
De smartwatch vereenvoudigt uw leven met zijn vele functies. De Dual-Frequency GPS en de BioActive Sensor houden uw locatie, hartslag, work-outs en slaap bij. Galaxy AI biedt inzichten voor een betere gezondheid met persoonlijke Energy Scores en Wellness Tips.
Het horloge is ook kwalitatief: stof- en spatwaterdicht met een 5ATM-certificering. Zelfs zonder telefoon zijn bellen, berichten en muziek luisteren mogelijk dankzij LTE-connectiviteit en de Always On-display zorgt ervoor dat de tijd altijd zichtbaar is.
De extra functies zijn:
- Geschikt voor Android-apparaten
- Meetmogelijkheid voor hartritme, stappen, slaap, en stress
- Contactloos betalen via NFC
- Ingebouwde virtuele assistentie en SOS-functie
- 64GB geheugen voor muziek en andere opslag
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product