U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L330GGM20.LTE smartwatch met goudkleurige stalen band - ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 8 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Grijs |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L330GGM20.LTE smartwatch horloge combineert design met functionaliteit. Het horloge heeft een vierkante, grijze kast en een goudkleurige mesh band, geschikt voor dames en heren die houden van een modern ontwerp. Met slimme functies kunt u uw dagelijks leven eenvoudig organiseren en monitoren.
De smartwatch biedt verschillende praktische functies. U kunt onder meer uw hartslag, slaap en work-outs bijhouden. Berichten van uw telefoon komen direct binnen op het horloge, en dankzij de ingebouwde luidspreker en microfoon kan je ook bellen. De Dual-Frequency GPS zorgt voor nauwkeurige navigatie. U kunt met de LTE-modellen contactloos betalen en genieten van muziek zonder uw smartphone. Het horloge is robuust door zijn stalen en aluminium constructie en waterdichtheid tot 5ATM.
- IP68- en 5ATM-gecertificeerd voor waterbestendigheid
- Geschikt voor Android-apparaten
- Ingebouwde speaker en microfoon voor bellen
- Ondersteunt meer dan 90 activiteiten
- NFC voor contactloze betalingen
- 64GB opslagruimte
- Always On Super AMOLED-display
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product