Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L330GGM20.LTE smartwatch met goudkleurige stalen band - ø 44 mm
Artikelnummer: SA.L330GGM20.LTE
Snel overzicht
Mooie goudkleurige Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L330GGM20.LTE smartwatch. ✔️ Mesh band voor stijl ✔️ Health-tracking functies ✔️ GPS en 5 bar waterdicht
Prijs: 459,00
Prijs: 459,00
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Dames, Heren
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8 LTE
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Kliksluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating
Band materiaal Staal, Gold plated
Band breedte (mm) 20 mm
Band aanzetmaat 20 mm
Band kleur Goudkleurig
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Grijs
Kast vorm Rond
Materiaal Gold plated, Staal, Aluminium
Afwerking Glanzend, Mat
Plating Goudkleurig
Materiaal onder plating Staal
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Mesh
Kast doorsnede (mm) 44 mm
Details
  • IP68- en 5ATM-gecertificeerd voor waterbestendigheid
  • Geschikt voor Android-apparaten
  • Ingebouwde speaker en microfoon voor bellen
  • Ondersteunt meer dan 90 activiteiten
  • NFC voor contactloze betalingen
  • 64GB opslagruimte
  • Always On Super AMOLED-display
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.