Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320SBS24.LTE smartwatch in zwart en zilverkleurige kast - ø 40 mm
Artikelnummer: SA.L320SBS24.LTE
Snel overzicht
Geniet van veelzijdigheid met de Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320SBS24.LTE smartwatch. ✔️ Activity tracker ✔️ Waterdicht tot 5 bar ✔️ Aluminium kast
Prijs: 439,00
Prijs: 439,00
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8 LTE
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Vouwsluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 24 mm
Band aanzetmaat 24 mm
Band kleur Zwart
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Zilverkleurig
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Schakel
Kast doorsnede (mm) 40 mm
Details
Dit smartwatch horloge combineert een zwarte schakelband met brede schakels en een ronde kast met zilverkleurige afwerking. Het horloge valt op door zijn robuuste aluminium en stalen constructie, met een kastgrootte van 40 mm. Twee knoppen aan de rechterkant maken bediening eenvoudig. Het ontwerp is elegant en functioneel, met een focus op gebruiksgemak. Met een 3nm-processor biedt het horloge snelle prestaties voor dagelijkse activiteiten.
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 24 mm.