Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320SBS20.LTE smartwatch met luxe zwarte stalen band en aluminium kast - ø 40 mm
Artikelnummer: SA.L320SBS20.LTE
Snel overzicht
Blijf verbonden met de Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320SBS20.LTE smartwatch. ✔️ Zilverkleurige kast ✔️ Activity tracker ✔️ Waterdicht tot 5 bar
Bezorging:Gratis verzending
Prijs: 439,00
Prijs: 439,00
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8 LTE
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Vouwsluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 20 mm
Band aanzetmaat 20 mm
Band kleur Zwart
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Zilverkleurig
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Schakel
Kast doorsnede (mm) 40 mm
Details
  • Nauwkeurige GPS voor navigatie
  • Bellen zonder telefoon dankzij ingebouwde speaker en microfoon
  • NFC voor contactloos betalen
  • SOS-functie voor extra veiligheid
  • Muziek streamen zonder telefoon, bijvoorbeeld via Spotify Premium
  • Kan meer dan 90 activiteiten herkennen
  • Meten van hartslag, stappen, snelheid, en slaap
De Samsung Galaxy Watch 8 LTE biedt een mooie combinatie van technologie en stijl.
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.