Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GSM20.LTE smartwatch met zilverkleurige stalen band - ø 40 mm
Artikelnummer: SA.L320GSM20.LTE
Snel overzicht
Luxe Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GSM20.LTE horloge met zilverkleurige mesh-band. ✔️ GPS en hartslagmeter ✔️ Waterdicht tot 5 bar ✔️ Bellen en muziek
Prijs: 439,00
Prijs: 439,00
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8 LTE
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Kliksluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 20 mm
Band aanzetmaat 20 mm
Band kleur Zilverkleurig
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Grijs
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Mesh
Kast doorsnede (mm) 40 mm
Details
Het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GSM20.LTE smartwatch horloge is gemaakt van een zilverkleurige band met grijze kast. De mesh-band geeft het horloge een modern uiterlijk met een comfortabele pasvorm. De kast is rond en heeft een doorsnede van 40 mm, uitgevoerd in aluminium met een grijze afwerking. Het horloge is geschikt voor douchen en baden vanwege de waterdichtheid van 5 bar.
  • Modern en strak design
  • Voor mannen en vrouwen
  • Waterdicht tot 5ATM
  • Nauwkeurige GPS voor navigatie
  • Inclusief Bluetooth en LTE
  • 2 jaar productgarantie
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.