Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GGM20.LTE smartwatch met goudkleurige stalen mesh band - ø 40 mm
Artikelnummer: SA.L320GGM20.LTE
Snel overzicht
Luxe Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GGM20.LTE smartwatch met goudkleurige mesh band. ✔️ Donkergrijze kast ✔️ Met GPS en SOS functie ✔️ Waterdicht tot 5 bar
Prijs: 439,00
(Niet op voorraad)
Prijs: 439,00
(Niet op voorraad)
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8 LTE
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Kliksluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating
Band materiaal Staal, Gold plated
Band breedte (mm) 20 mm
Band aanzetmaat 20 mm
Band kleur Goudkleurig
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Grijs
Kast vorm Rond
Materiaal Gold plated, Staal, Aluminium
Afwerking Glanzend, Mat
Plating Goudkleurig
Materiaal onder plating Staal
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Mesh
Kast doorsnede (mm) 40 mm
Details
Het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GGM20.LTE smartwatch horloge is zowel modieus als functioneel en geschikt voor iedereen die waarde hecht aan een goed en modern horloge. Dit exemplaar heeft een goudkleurige mesh band en een ronde, grijze kast met een grootte van 40 mm. De kast is voorzien twee zwarte knoppen aan de zijkant.
De watch biedt uitgebreide functies zoals een AMOLED-display dat altijd aan staat, waardoor u altijd gemakkelijk de tijd ziet, en waterdichtheid tot 5 bar die dagelijkse activiteiten ondersteunt. Met nauwkeurige GPS-functies kunt u navigeren zonder uw telefoon bij de hand te hebben.
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.