Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GBM20.LTE smartwatch met zwarte stalen mesh band - ø 40 mm
Artikelnummer: SA.L320GBM20.LTE
Snel overzicht
Het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GBM20.LTE horloge biedt stijl en technologie. ✔️ Zwarte mesh band ✔️ 4G ondersteuning ✔️ Waterdicht tot 5 bar
Bezorging:Gratis verzending
Prijs: 439,00
Prijs: 439,00
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Dames, Heren
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8 LTE
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Kliksluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 20 mm
Band aanzetmaat 20 mm
Band kleur Zwart
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Grijs
Kast vorm Rond
Materiaal Staal, Aluminium
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Mesh
Kast doorsnede (mm) 40 mm
Details
Het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GBM20.LTE horloge biedt een combinatie van stijl en technologie. Het horloge heeft een grijze kast van aluminium in een vierkante vorm met een diameter van 40 mm. De verfijnde zwarte mesh band heeft een kliksluiting wat zorgt voor een moderne uitstraling.
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.