U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GBM20.LTE smartwatch met zwarte stalen mesh band - ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 8 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Grijs |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GBM20.LTE horloge biedt een combinatie van stijl en technologie. Het horloge heeft een grijze kast van aluminium in een vierkante vorm met een diameter van 40 mm. De verfijnde zwarte mesh band heeft een kliksluiting wat zorgt voor een moderne uitstraling.
Dit smartwatch is geschikt voor dagelijks gebruik door zowel mannen als vrouwen. Het heeft functies zoals een Dual-Frequency GPS voor nauwkeurige navigatie en een BioActive Sensor om gezondheidsstatistieken bij te houden, zoals hartslag en slaap. Met de 3nm-processor biedt het voldoende vermogen om de hele dag door te gaan, en Galaxy AI biedt ondersteuning voor extra gezondheidsinzichten.
De Samsung Galaxy Watch 8 komt met praktische voorzieningen zoals een always-on Super AMOLED-display voor een continue tijdsweergave en een IP68-certificering voor water- en stofbestendigheid. Ook kan er met dit horloge contactloos worden betaald. Muziek luisteren en bellen kan zonder dat uw smartphone bij de hand hoeft te zijn, wat het een handige keuze maakt voor elke dag.
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 20 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product