U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch 8 Classic SA.L500WBS24 smartwatch met stalen zwarte band en zilverkleurige kast - ø 46 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 8 Classic |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
Details
Het Samsung Galaxy Watch 8 Classic SA.L500WBS24 smartwatch horloge is ontworpen voor degenen die waarde hechten aan stijl en gebruiksgemak. Dit horloge heeft een zwart schakelbandpatroon met brede, glanzende schakels. De kast met zilverkleurige basis geeft het een moderne uitstraling. De zilverkleurige knoppen aan de rechterkant maken het makkelijk in gebruik. Dit horloge is geschikt voor zowel mannen als vrouwen.
Het horloge biedt diverse functies zoals GPS, activiteiten- en hartslagtracking, en slaapmonitoring. De sensor zorgt voor inzichten in gezondheid. Het product is stof- en spatwaterdicht (IP68) en kan tot een diepte van 5ATM worden gebruikt. Het scherm is een Always On Super AMOLED en biedt LTE-mogelijkheden voor online gebruik zonder smartphone.
Je kunt berichten ontvangen en direct reageren zonder uw telefoon. Luister naar muziek via Spotify premium en verricht contactloze betalingen. De Galaxy Watch bevat ook een kompas en ondersteuning voor een virtuele assistent, voor wie praktisch ingesteld is.
Deze smartwatch werkt in combinatie met een Android-smartphone in de buurt. De band aanzetmaat is 24 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product