Samsung Galaxy Watch 8 Classic LTE SA.L500ZBS24.LTE Zwarte smartwatch met schakels en 4G - ø 46 mm
Artikelnummer: SA.L500ZBS24.LTE
Snel overzicht
Bezorging:Gratis verzending
Prijs: 539,00
Prijs: 539,00
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Dames, Heren
Merk Samsung
Collectie Galaxy Watch 8 Classic LTE
Type horloge Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch
Type sluiting Vouwsluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Staal
Band breedte (mm) 24 mm
Band aanzetmaat 24 mm
Band kleur Zwart
Kast materiaal Aluminium
Kast kleur Zilverkleurig
Kast vorm Rond
Materiaal Staal, Aluminium
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Band patroon Schakel
Kast doorsnede (mm) 46 mm
Details
Deze smartwatch kan zelfstandig worden gebruikt zonder smartphone, in combinatie met een eSIM-abonnement. De band aanzetmaat is 24 mm.