U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch 7 SA.L310KKIS bruine smartwatch met stalen band en groene aluminium kast - Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 7 |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, Smartwatch, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Grijs, Bruin |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Groen |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, Draadloos opladen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
De Samsung Galaxy Watch 7 SA.L310KKIS smartwatch is ontworpen voor dagelijks gebruik, met een functioneel ontwerp dat veelzijdig inzetbaar is. Dit horloge is makkelijk te dragen tijdens het werk en in de vrije tijd.
Het horloge heeft een ronde kast van groen aluminium en een bruin-grijze schakelband, gekenmerkt door brede, rechthoekige schakels. De vouwsluiting zorgt voor een comfortabele pasvorm. Deze smartwatch combineert een sportief uiterlijk met moderne technologie.
Het horloge beschikt over functies zoals een GPS, hartslag- en slaapmeter, en een stappenteller. Ook kunt u er berichten mee versturen en ontvangen, en bellen. Het horloge is voorzien van draadloos opladen en een stopwatch.
Het AMOLED-scherm van de Galaxy Watch is altijd aan, zodat u de tijd kunt zien zonder een knop in te drukken. U kunt direct muziek streamen met Spotify Premium.
De smartwatch is waterbestendig tot 5 bar en biedt connectiviteitsopties zoals Bluetooth en WiFi. Het is compatibel met Android, en biedt de gebruiker functionaliteit en comfort voor uiteenlopende situaties.
- Schrijf de eerste review over dit product