U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Samsung Galaxy Watch 7 SA.L300CBRM smartwatch horloge zwart en beige - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 7 |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, Smartwatch, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Beige |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, Draadloos opladen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Samsung Galaxy Watch 7 SA.L300CBRM horloge is een functionele smartwatch ontworpen voor dagelijks gebruik. De ronde kast heeft een beige afwerking en de bezel is glanzend zwart. De zwarte stalen mesh band met schakelpatroon en een breedte van 20 mm maakt dit horloge geschikt voor zowel mannen als vrouwen.
De smartwatch ondersteunt GPS, hartslag- en slaapregistratie, en nog meer dan 90 andere functies. Het AMOLED-display biedt een continue tijdsweergave. Communicatie en muziekervaringen worden eenvoudig dankzij WiFi en Bluetooth, met muziekstreaming mogelijk. Ook het opladen kan draadloos. Voorzien van betaalopties en 5 ATM waterdichtheid, is het horloge praktisch in dagelijks gebruik. Met deze eigenschappen biedt de Samsung Galaxy Watch 7 SA.L300CBRM zowel comfort als veelzijdigheid.
- Schrijf de eerste review over dit product